ЯК ОБРАТИ СВОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки, проживання або фінансових спроможностей пацієнта. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра, або сімейного лікаря в будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава.
Тому швидше обирайте свого лікаря, підписуйте з ним декларацію та обслуговуйтесь безкоштовно користуючись всіма перевагами медичної реформи.

Крок перший — оберіть лікаря

Зверніться у медичний центр “Мій Лікар”, ознайомтеся з лікарями та дізнайтесь інформацію про них на сайті “Мій Лікар” у розділі  “Наші Лікарі”.

Також обрати свого лікаря можна у додатку “Мій Лікар”.

Крок другий — підпишіть декларацію

Зателефонуйте на гарячу лінію мережі “Мій Лікар” та вкажіть лікаря, з яким ви хочете підписати декларацію за номером: 0800 33 11 00 або замовте дзвінок на ваш номер.

Та підготуйте необхідні документи, для підписання угоди з лікарем:

– паспорт;

– ідентифікаційний номер;

+ свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт і код) обох її батьків або опікунів (якщо підписуєте декларацію з педіатром або сімейним лікарем).

Крок третій — зверніться до лікаря при першій необхідності

Ви зможете звертатися до вашого лікаря з будь-якими питаннями, пов’язаними зі здоров’ям.
Також лікарі первинної ланки в разі необхідності будуть видавати напрямки в вузькопрофільних фахівців, виписувати рецепти на ліки, в т.ч. підпадають під програму “Доступні ліки” (безкоштовні ліки в аптеці, за які платить держава), і будь-які медичні довідки, наприклад, в басейн тощо.