Як записатися на прийом до лікаря самостійно без кол-беку?

Крок 1. Переходь на сайт та натискай кнопку «Записатися на прийом» або прямо переходь за посиланням в ПБЧ (Поліклініка без черг)

пбч

Крок 2. Натискай на кнопку «Записатись до лікаря», потім вводь телефон для входу у свій профіль. Тобі буде здійснено автоматичний дзвінок для підтвердження входу.

Крок 3. У своєму особистому кабінеті пацієнта тисни на кнопку «Запис у лікарню»

Крок 4. Обирай прийом, який тобі потрібний – консультація у клініці чи онлайн зустріч та обирай дату прийому. Вільні дати підсвічені зеленим кольором.

Крок 5. Натискай на зручну вільну дату прийому та обирай час консультації.

Це все! Зворотній дзвінок оператора контакт-центру не потрібен.


P.S: Якщо система видає сповіщення, що «Запис неможливий через електронну чергу, зверніться в реєстратуру» – це означає, що на обраний тобою день вільного часу у лікаря немає.

Наголошуємо! Якщо тобі необхідний прийом лікаря терміново, пиши нам у Телеграм-боті, мобільному додатку чи соціальних мережах, ми знайдемо для тебе час.

телеграм-бот

P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Зв’язатися з нами можна не тільки через контакт-центр”.

Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.