Всесвітній тиждень імунізації. Як його провели ви?

Минає Всесвітній тиждень імунізації. Ви ж пам’ятаєте, що дотримуватися Національного Календаря щеплень – це надважливо для здоров’я, а подекуди й для життя☝🏻?

Військовий стан не відміняє обов’язкової вакцинації, а навпаки сприяє поширенню інфекцій🦠. Це правець, дифтерія, поліомієліт, кір тощо. Тільки за останні місяці було зафіксовано випадки захворювання на дифтерію🤒. Ну і, напевно, ви пам’ятаєте вибух поліомієліту взимку. Небачено в еру ефективної вакцинації!

Зараз нашу імунну систему можуть послаблювати багато факторів. Один із найбільш руйнівних – стрес😣. Тому якщо ви маєте доступ до рекомендованих вакцин (від ротавірусу, вітряної віспи, менінгіту тощо) варто провести щеплення💉! Організм скаже дякую.

Якщо з певних причин ви прогавили обов’язкове щеплення, якнайшвидше зв’яжіться зі своїм сімейним лікарем чи педіатром☝🏻. Лікар складе вам індивідуальний графік щеплень, щоб надолужити пропущене. Якщо лікар не на зв’язку, зверніться до найближчої працюючої амбулаторії.


🙋🏻Записатися на щеплення можна у нас:

☎️за безкоштовним номером телефону 0800 33 11 00
👩🏼‍💻на сайті 
📱у Телеграм-боті 


Не забувайте також про ретельне миття рук🧼, по можливості, збалансоване харчування, достатній питний режим💧. Радимо вам обмежити читання новин перед сном📱❌! Краще зробити це зранку після сніданку. Давайте собі відпочити як фізично, так і морально.

Будьте здорові💙💛


P.S: сьогодні наша Таня вакцинувалася від вітряної віспи

 


P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Планова вакцинація під час війни. Правець”.

Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.