Вакцина, яка вбереже від раку

4 лютого  – Всесвітній день боротьби проти раку


День, коли варто ще раз звернути увагу на своє самопочуття та у разі необхідності звернутися за консультацією лікаря.

Сьогодні хотіли б нагадати, що від деяких онкозахворювань можна захиститися за допомогою вакцинації. Мова піде про жіночий недуг – рак шийки матки.

Чи знали ви, що вірус папіломи людини спричиняє близько 90% випадків захворювання на рак шийки матки?

Вірус папіломи людини (а саме тип 16 і 18), при довготривалому перебуванні в організмі, провокує рак шийки матки у жінок. Його підступність полягає у тому, що шийка матки не має больових рецепторів і інколи захворювання діагностують пізно. Тут варто згадати, як важливо обстежуватися у лікаря гінеколога регулярно – двічі на рік! (тестування, що виявляє це захворювання ПАП-тест).

Як добре, що ми живемо у період розвинутої медицини, яка пропонує ефективне рішення – вакцинацію від вірусу папіломи людини, яка зменшує ризик вакцинування на 90%. Чудово, чи не так?


У наших клініках у наявності вакцини від ВПЛ:

  • Гардасил (Нідерланди);
  • Церварікс (Бельгія).

Лікарі рекомендують вакцинуватися дівчаткам з 9 років і старше. Базовий курс вакцинації від ВПЛ становить 3 щеплення. Найбільш ефективною буде вакцинація до початку статевого життя. Крайній вік показаний для щеплення – 45 років за відсутності протипоказань.

Поділися інформацією з родиною, друзями, колегами на роботі. Будьте здорові!

записатися на вакцинацію

P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Зв’язатися з нами можна не тільки через контакт-центр”.

Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.