Медични й центр

ЗАПИШИСЬ НА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД ГРИПУ!


Ти ж знаєш, що щеплюватися від грипу потрібно щорічно? Адже вірус грипу мутує та наші антитіла вже не розпізнають вірус як знайомий. Забронюй ефективну вакцину від грипу, що стане надійним захисником від нових штамів.

Вакцина від грипу:

  • формує сильний імунітет вже протягом 2-х тижнів;
  • гарантує активний імунітет протягом 6-7 місяців;
  • легко переноситься організмом;
  • рекомендована дорослих, дітям, літнім людям.

Чому варто зробити щеплення від грипу?

Вакцинація – простий та дієвий спосіб профілактики грипу
У середньому вакцина попереджує близько 60% випадків інфікування у здорових дорослих людей 

За даними ВООЗ, до наслідків вірусу найбільш схильні:

  • люди з хронічними захворюваннями,
  • люди старші 65 років,
  • маленькі діти,
  • вагітні жінки.

Навіть у здорових людей грип може спричинити легеневі ускладнення – пневмонію або бронхіт, серцево-судинні проблеми, збої у роботі нервової системи. Багато переносять хворобу без важких наслідків, але вже сам процес хвороби вибиває зі звичного ритму життя на пару тижнів, за якими слідує не менший період відновлення. Багатьох лякають побічні ефекти від щеплення, але вони незначні в порівнянні з ризиками самого грипу.

У групі ризику – діти, які відвідують дитячі садки і школи, люди похилого віку (старші 65 років). Лікарі рекомендують робити їм щеплення в обов’язковому порядку. Вагітним жінкам теж потрібне щеплення, його можна робити починаючи з другого триместру (після 14-го тижня). Люди, які користуються громадським транспортом, теж мають високі шанси заразитися. У групі ризику люди, що палять та страждають хронічними захворюваннями легенів і серця.

Онлайн-передзапис через Телеграм-бот

Здорове харчування, режим сну, регулярні фізичні навантаження та відсутність стресу – це основа твого гарного самопочуття. Однак, для такої маленької крихітки як вірус грипу, це не завжди аргумент.

«Навіщо щеплюватися від грипу?» – запитаєш ти. «Я відмінно себе почуваю – мій імунітет точно впорається…». Друже, це все так. Однак, ми турбуємося про тебе та застерігаємо від наслідків та побічних ефектів. Вибір за тобою 😉


Не забувай ретельніше мити руки та вдягайся тепліше!


Упевнені, що у твоїх планах немає місця надокучливим симптомам вірусних інфекцій, зокрема грипу.
Витрачай свій час на щось більш приємне, насолоджуючись відмінним самопочуттям!