Ти вже можеш укласти декларацію з новим терапевтом на Ломоносова, 32!

Давно шукаєш професійного, доказового лікаря? У нас, звісно, таких ціла команда, однак, сьогодні мова піде про нашого нового терапевта – Стадник Мирославу Юріївну!


Своїми професійними «фішками» лікарка вважає індивідуальний підхід до кожного пацієнта, лікарську етику, покладання на основи виключно доказової медицини.
Мирослава Юріївна – це відповідальна, цілеспрямована, впевнена спеціалістка, яка точно приборкає твої симптоми чи дасть вірну пораду щодо твого дорогоцінного здоров’я.
Вміння співпереживати, линути до постійного розвитку та бути просто чуйною людиною – ці всі якості вдало підкреслюють професійність нашої нової лікарки.


Не прогав вільне місце для декларування з Мирославою Юріївною! Їх не так багато…
Ще не маєш декларації з сімейним лікарем? Приєднуйся та приводь друзів та близьких, адже наше обслуговування тобі точно сподобається.


Як оформити декларацію:

  • у відділенні за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 32

Декларація онлайн:


Ми у соціальних мережах:


P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Сертифікат про вакцинацію”.


Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.