Просто і зрозуміло про вакцинацію для дітей №3

Захворювання, які можна попередити шляхом вакцинації

У попередньому дописі ми говорили про вітряну віспу, грип та вірус папіломи людини. Як і обіцяли сьогодні піднімемо тему гепатиту В, менінгококової та ротавірусної інфекції🦠

Тож, давайте першим роздивимося гепатит В. Гепатит В передається при контакті з зараженою кров’ю чи іншими рідинами організму. Гепатит В може спричинити серйозні інфекційні захворювання печінки чи рак. Гепатит підступний тим, що інфікована людина може розповсюджувати вірус, не знаючи про це. Мама, яка має вірус гепатиту В ймовірніше передасть його немовляті. Дев’ять з десяти малюків будуть хворіти все життя на гепатит В. Пізніше, кожен четвертий буде помирати від раку печінки. От так от невтішно, але давайте будемо пам’ятати, що від цього вірусу є ефективна вакцинація😉.


Менінгококова інфекція. Менінгокок передається повітряно-крапельним шляхом💦, а також через загальне використання предметів – разом випити з однієї пляшки, їсти через загальні столові прибори чи загальне використання зубних щіток. Можливо, ви знаєте до чого призводить менінгококова інфекція – це запалення оболонок головного чи спинного мозку, пневмонію, зараження крові. У тяжкій формі, нажаль, менінгокок призводить до пошкоджень мозку, глухоти, втрати кінцівок тощо.


Ротавірусна інфекція. Збудник ротавірусної інфекції знаходиться у калі інфікованих осіб і передається через потрапляння його до ротової порожнини разом з їжею, водою, предметами вжитку тощо. Ротавірусна інфекція є основною причиною тяжкої діареї новонароджених. Зазвичай, супроводжується високою температурою🤒 та призводить до сильної втрати рідини в організмі дитини, що часто закінчується госпіталізацією.

Ось такі справи, друзі. Нагадуємо, що елементарне ретельне миття рук з милом 🧼вже може допомогти вберегти здоров’я☝🏻. А своєчасна вакцинація сформує сильний, опорний імунітет. А твій педіатр радить щеплювати малюка від цих захворювань?

ЗАПИСАТИСЯ НА ЩЕПЛЕННЯ

P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Зв’язатися з нами можна не тільки через контакт-центр”.

Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.