Просто і зрозуміло про щеплення дітей №1

Запускаємо цікаву рубрику, яка буде особливо корисною для матусь та татусів. Поговоримо про імунізацію та необхідність дотримання Національного календаря щеплень?

Поїхали😉

Імунізація рятує життя☝🏻. І це не просто слова, а життєвонеобхідна істина.

Усі ми пам’ятаємо ці боязкі щеплення у садочку та школі, коли тітонька підносить до тебе голку з незрозумілою тоді речовиною та робить трохи боляче. У дитинстві ми не замислюємося над глобальною користю цієї 15-секундної події☺️.

Щеплення зберігає здоров’я, а іноді навіть і життя🧐. Живучи у сучасному світі, який вже не знає таких захворювань як віспа, поліомієліт, краснуха, правець тощо ми не замислюємося над важливістю своєчасних щеплень, які є «рятувальним жилетом» від цих захворювань. А ще якихось 50-60 років ці віруси зчиняли епідемії та забирали тисячі життів.


Давайте розкладемо по полицях чому необхідно своєчасно робити щеплення:⬇️

1.Запобігти поширенню захворюваності.
Деякі захворювання, такі як грип, ротавірус, кашлюк є ще й тяжкими хворобами, які можуть завдати серйозних наслідків здоров’ю малюка. Ви маєте розуміти ризики уникнення вакцинації.

2.Запобігти захворюванням, які зараз зустрічаються дуже рідко, але за відсутності своєчасних щеплень можуть поширитися знову.
Такі захворювання як кір, паротит зустрічаються зовсім нечасто і складається враження, що їх зовсім немає. Ми не хворіємо на ці хвороби тільки завдяки суспільному імунітету👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👧‍👦, які сформувала вакцинація. Тож, якщо від цих захворювань буде щеплюватися все менше людей, ми ризикуємо хворіти на кір чи кашлюк як і 60 років тому. А воно нам потрібно?

3.Захистити членів родини та суспільство🙏🏻
Якщо ти своєчасно імунізуєш своє маля за порадами педіатра, ти також захищаєш людей:
– з ослабленою імунною системою;
– з хронічними захворюваннями;
– людей похилого віку (бабусю та дідуся маленького)
– чи того, хто за станом здоров’я не може отримати необхідне щеплення.

А ти слідуєш Національному календарю щеплень? 😉


P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Зв’язатися з нами можна не тільки через контакт-центр”.

Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.