Поговоримо про вакцинацію дітей?

Колись вакцинація була останнім рятівним колом для тих, хто хворіє оспою чи поліомієлітом. Вакцини вистачало не всім, іноді для того, щоб зробити рятівний “коль” потрібно було проїжджати багацько сотень кілометрів. Роки йшли, вакцини ставали все більш довершеними, ефективними та доступними. А ми все більше почали забувати як багато для нашого здоров’я вартує той малесенький (так, іноді і неприємний) “коль”.

Пам’ятаєте про нещодавній “вибух” захворюваності на поліомієліт серед дітей? Він стався не від того, що вірус став більш агресивним, і не від того, що вакцина була неякісною. Просто деякі з батьків проґавили (навмисно чи ні, то нехай залишиться таємницею тих забудьків) графік вакцинації.🤷🏼‍♀️ Чули про такий?

Календар (графік) вакцинації – це спеціально розроблена пам’ятка для педіатрів та батьків, коли необхідно зробити обов’язкову вакцинацію дітей. Такий Календар ми закріпимо знизу, щоб кожен міг ознайомитися. Перелік обов’язкових щеплень – це 10 вакцин, якими необхідно зробити вакцинацію дитині. Будьте пильними, адже деякі з них потрібно оновлювати через деякий час (ревакцинуватися). Ще більш сильний імунітет💪🏻дитині забезпечать рекомендовані щеплення. Тут вже варто поспілкуватися з твоїм лікарем-педіатром, він порекомендує на що варто звернути увагу.

Поговоримо тепер про батьків-забудьків. Що робити дітям, у яких порушений Календар щеплень? Тут без паніки, все можна надолужити. Якнайшвидше ☝🏻 звернися до свого лікаря-педіатра, який складе тобі індивідуальний графік вакцинації.

Проконсультуватися щодо Календаря вакцинації дітей, обговорити порушений графік вакцинації, зробити необхідне щеплення чи просто прийти на плановий огляд до лікаря-педіатра можна у клініках “Мій Лікар”. Послуга безкоштовна як очно, так і онлайн, за умови укладення декларації.


🙋🏼‍♀️Запиши свою дитину на щеплення у клініці “Мій Лікар”:

🔹за безкоштовним номером телефону 0800 33 11 00
🔹у Телеграм-боті (натискай, посилання активне)

P.S: Зробити щеплення дитині у клініці міста Ніжин можна безкоштовно. Залишаємо посилання (посилання активне) на перелік вакцин. Звертаємо вашу увагу, що у наявності не тільки вакцини з переліку державного забезпечення, а й рекомендовані, які ми зробимо вашій дитині безкоштовно. Телефонуй, щоб уточнити наявність за номером телефону 0800 33 11 00.

Матусі, пам’ятайте про важливість своєчасної вакцинації для дітей та про дотримання графіку вакцинації. Це важливо! Порушений графік вакцинації часто призводить до надто негативних наслідків. Нам це потрібно? Ну звісно ні. Давайте дбати про майбутнє наших дітей. Будьте здорові💙💛


P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Безкоштовна вакцинація дітей у Ніжині”.

Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.