Перша допомога при тривозі та паніці🆘

👩🏻‍⚕️Допис від лікаря-терапевта Годун Марії Михайлівни (клініка за адресою м. Київ, вул. Феодосійська, 3В).

Військове положення внесло багато корективів у наше життя – як у фізичний, так і в емоційний стан. Стрес, тривога, панічні атаки – на жаль, ці стани є супутниками українців вже не перший тиждень.

Якщо у вас виникає відчуття тривоги та наступає паніка, перше, що можна зробити в безпечних умовах – це глибоко дихати. Ритмічний глибокий вдих та видих відкритим ротом допомагає урівноважити психологічний стан немедикаментозно.


До безпечних та ефективних медикаментів у боротьбі з тривогою та панікою відносять:
🔸Валер‘яну
🔸Пустирник
🔸Новопасит
🔸Препарати магнію

Їх можна вживати по 1 таблетці 3 рази на добу протягом тривалого періоду.


У випадку, якщо перераховані медикаменти малоефективні, можна використовувати корвалдин. Цим препаратом не варто зловживати, у нього багато побічних ефектів☝🏻. Ще краще проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем щодо призначення даного медикаменту.

Корвалдин дозволений лише тим, хто знаходиться у стані емоційного зриву або істерики. У разі, якщо ви відчуваєте прискорене серцебиття або підвищений тиск, варто прийняти до 40 крапель разово.

❗️Корвалдин – це сильний препарат, який не можна вживати щодня

Будьте здорові💙💛


P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Підвищений артеріальний тиск. Як собі зарадити?”.

Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.