Що робити при ГРВІ, ознаках грипу та підвищеній температурі?

Друзі, знаємо, що багато хто з вас зараз на лікарняному🤒.

Давайте будемо пам’ятати, що наша головна зброя – імунітет. Він знає, що робити. Йому просто не потрібно заважати.

Підготували для вас дієві поради як полегшити симптоми нежитю, кашлю, підвищеної температури.


🙋🏼‍♀️Як покращити свій стан при застуді:

  • Пийте воду. Вода, теплий чай з лимоном, нежирний бульйон допомагають послабити закладеність носа та запобігають зневодненню. Уникайте солодких газованих напоїв, кави та алкоголю, вони лише посилюють зневоднення.
  • Не ведіться на рекламу. Купа розкручених противірусних у більшості випадків не є дієвими. Застуда триває у середньому 5-7 днів, незалежно від того приймаєте ви сумнівні чайочки чи ні.
  • Відпочивайте. Тіло має витрачати енергію на одужання. Те ж саме стосується і раціону харчування. Рекомендуємо вживати їжу, що швидко і легко перетравлюється. Нехай організм кидає всі сили на боротьбу з хворобою!
  • Пом’якшуйте біль у горлі. Можна полоскати його солоною водою, смоктати м’ятні льодяники чи користуватися охолоджувальним спреєм.
  • Полегшуйте нежить. Промивайте ніс спеціальним сольовим спреєм. Також можна скористатися судинозвужувальним засобом, але з дотриманням інструкції, тому що він викликає звикання.
  • Не варто терпіти біль, ломоту та гарячку. Якщо почуваєтеся недобре — допоможе знеболювальне. Найкраще для цього підходять парацетамол або ібупрофен, які продаються без рецепта. Дотримуйтеся дозування, вказаного в інструкції.
  • Стежте за якістю повітря в кімнаті. Воно має бути свіжим та вологим. Для цього робіть регулярні провітрювання. Також може допомогти зволожувач повітря, але не забувайте регулярно його мити і міняти воду.
  • НЕ приймайте антибіотики просто так. Ці препарати не є дієвими проти вірусних захворювань і можуть тільки зашкодити, сформувавши стійкість бактерій до ліків. Антибіотики тільки за рецептом лікаря!

🙋🏻‍♀️Якщо після кількох днів вам не стає краще, або стан погіршується, або з’явилися незнайомі симптоми — зверніться до свого лікаря. Для цього не обов’язково йти до клініки, можна написати лікарю на пошту, до чату Телеграм-боту чи до мобільного додатку “Мій Лікар”.

Будьте здорові!

посилання на додаток
посилання на Телеграм-бот

P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Зв’язатися з нами можна не тільки через контакт-центр”.

Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.