Новий еко-терапевт🌱

Власюк Наталія Анатоліївна – наш новий лікар-терапевт у клініці за адресою Ломоносова, 32, що в 7 хвилинах від Ⓜ️Васильківська.

Наталія Анатоліївна, крім того, що гарний спеціаліст, ще й громадська активістка, екоактивістка🌿, займає активну позицію щодо охорони та захисту природного середовища🙏🏻, один із засновників ГО “Екопарк Совські ставки”.

Лікарка дуже цінує індивідуальний підхід та покладається на основи доказової медицини🧐.

👩🏼‍⚕️“Я змалечку захоплювалася медициною, що і не дивно, так як я з родини медпрацівників. Подобається те, що лікар може не тільки лікувати, а й ефективно попереджувати захворювання, давати корисні поради щодо профілактики захворювань, що, на мою думку, є основою терапії”.

Наталія Анатоліївна залюбки надасть консультації на тему здорового способу життя🥦. До того ж, якщо на консультації ще залишиться декілька хвилинок, з лікарем можна потеревенити про важливість довкілля для збереження здоров’я людини😉.

Відчуваєш споріднену душу? Якщо ти все ще у пошуках “того самого” лікаря, Наталія Анатоліївна все ще має декілька вільних місць для укладення декларації.

🙋🏼‍♀️Нагадуємо, що подати запит на оформлення декларації можна на сайті чи у Телеграм-боті

До зустрічі на прийомі!

укласти декларацію тут
декларація в телеграм-боті

P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Зв’язатися з нами можна не тільки через контакт-центр”.

Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.