Як вберегти дитину від теплового та сонячного удару?

Як вберегти дитину від теплового та сонячного удару 💁‍♀️?
 
У минулому матеріалі від педіатра Климок Наталії Федорівни ми розглянули ознаки сонячного та теплового удару у дітей. Сьогодні продовжуємо розмову на дану тематику та розповідаємо, як захистити малюка від перегріву та сонячних опіків.
 
🌞 По-перше, виходячи на вулицю в спекотний літній день, обов’язково надягайте малюкові світлу панамку і легкий одяг з натуральних тканин. Утримуйтесь від перебування на спеці під прямими сонячними променями з дітьми молодше одного року.
 
🌞 Уникайте перебування на сонці в жарку пору року в період з 10 до 15 години. Навіть у хмарні дні ультрафіолетові промені сонця потрапляють на оголену шкіру та можуть пошкодити її.
 
🌞 За 20-30 хвилин до прогулянки нанесіть на відкриті ділянки шкіри дитини сонцезахисний крем з фактором захисту (SPF) не менше 25-30 одиниць. Не забувайте наносити крем повторно – кожні 2 години перебування на вулиці й, додатково, після купання.
🌞 Навчіть дитину користуватися сонцезахисними засобами: головні убори, сонцезахисні окуляри, майки (особливо на пляжі). Не забувайте, що перші сонячні ванни вашої дитини не повинні перевищувати 5-6 хвилин, а після утворення засмаги – 8-10 хвилин.
 
🌞 Приймайте сонячні ванни (загоряйте) з дитиною не більше 2-3 разів на день, з перервами, під час яких дитина має знаходитися в тіні. За можливістю беріть з собою на пляж парасольку від сонця. Для попередження перегріву частіше пропонуйте маляті питво, протирайте вологою серветкою або рушником його обличчя та відкриті ділянки тіла.
 
Вам була корисною стаття педіатра Климок Наталії Федорівни? Ми нагадуємо, що ви можете укласти декларацію та КОНСУЛЬТУВАТИСЯ з лікарем БЕЗКОШТОВНО.