У зв’язку з запуском нових клінік всеукраїнська мережа клінік «Мій Лікар» запрошує до співпраці лікарів первинної допомоги: сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.

Своїм майбутнім працівникам мережа пропонує: можливість працювати у сучасній функціональній клініці; високий рівень оплати праці; створення рекламного іміджу для кожного лікаря; використання сучасного програмного забезпечення при роботі з пацієнтами; постійне підвищення кваліфікації та роботу в дружньому професійному колективі.

Для того, щоб стати частиною команди клінік «Мій Лікар» потрібно лише зателефонувати нам, надіслати скан-копії документів, які підтверджують вашу кваліфікацію, та пройти співбесіду безпосередньо у клініці або за допомогою Skype.

Декларація онлайн:


Ми у соціальних мережах:


P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Сертифікат про вакцинацію”.


Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.