18 жовтня з 16:00 до 19:00 мережа клінік «Мій Лікар» разом з AHF Ukraine проведуть інформаційну кампанію для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В рамках кампанії студенти зможуть отримати консультації щодо медичної реформи та дізнаються, як і де обрати свого сімейного лікаря. Більше того, усі бажаючі зможуть обрати лікаря та підписати з ним декларацію безпосередньо на місці.

Також студенти ознайомляться з інформацію щодо профілактики ВІЛ та отримають безкоштовні засоби контрацепції. За бажанням вони зможуть пройти безкоштовний тест на ВІЛ.

Інформаційна кампанія буде проведена поруч з гуртожитком №6 КПІ ім. Ігоря Сікорського, що знаходиться за адресою вул. Академіка Янгеля, 18-20. Телефон для довідок: 0 800 33 11 00 (безкоштовна лінія).

Декларація онлайн:


Ми у соціальних мережах:


P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Сертифікат про вакцинацію”.


Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.