Як зміцнити дитячий імунітет влітку?

зміцнення дитячого імунітету

Літо – найкращий час для оздоровлення і зміцнення дитячого імунітету.

Плануйте своє літо у відповідності з можливостями сім’ї, віком і станом здоров’я дитини, аби раціонально скористатися вільним часом.

Невід’ємні складові літа: сонце, повітря, вода і вітаміни

Сонце. Приймаючи сонячні ванни, дуже важливо не перестаратися. Якщо вашому малюкові вже виповнилося три роки, і ви плануєте поїздку до моря, то візьміть до уваги основні правила «сонячної безпеки»:

  1. Дитині слід перебувати на сонці до 11.00 ранку, і ввечері після 17.00.
  2. Захищайте дитячу шкіру спеціальним сонцезахисним кремом
  3. Придбайте дитині сонцезахисні окуляри.
  4. Не забувайте про головний убір, його відсутність часта причина теплового удару.

Повітря. Найкраще це багате озоном чисте лісове повітря, що дає величезний заряд енергії і сил. Наприклад: оздоровчий табір чи бабуся в селі – ідеальний  варіант для дітей старшого віку.

А якщо  вам не підходить, то хоча б заплануйте поїздку в ліс на вихідні. На крайній випадок, знайдіть віддалений від заводських труб парк і частіше там гуляйте.

Вода. Шукайте її влітку всюди: море, лісове озеро або річка, басейн на дачі.  Краще всього починати привчати дитину до води в спеціальному дитячому басейні. Наступний етап – спокійна гладь річки або озера. Звичайно, жоден басейн не йде в порівняння з природними водоймами, які багаті мікроелементами і мінералами, а вологе повітря поблизу додатково сприяє оздоровленню та зміцненню імунітету. Тільки шукайте чисті місця і стежте за тим, щоб дитина не нахапалася річкової води – кишкові інфекції вам влітку ні до чого.

Вітаміни. Фрукти і овочі в дитячому раціоні повинні бути присутніми обов’язково. Якщо до цих пір ви дозволяли дитині газовану воду влітку замініть її свіжовичавленим соком. Замість бутерброда – фрукти, замість чіпсів ,хот-дога, шоколадного батончика – овочевий салат. Але стежте за тим, щоб всі фрукти і овочі були ретельно вимиті – щоб уникнути бактерій.

Розплануйте свої можливості та користуйтеся порадами від лікаря, тоді літо буде вдвічі кориснішим 🙂

Декларація онлайн:

Ми у соціальних мережах:


P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Лікар-дієтолог відтепер у м. Біла Церква”.