Я уколів не боюсь!

Я УКОЛІВ НЕ БОЮСЬ!

Це ми, дорослі знаємо як важливо вакцинуватися і йдемо на щеплення свідомо (хоча, і серед нас є виключення). А відвести дитину на щеплення це задача з зірочкою чи не так, матусі та татусі? Тож, як замотивувати маля вакцинуватися?

Маємо для твоєї крихітки оберіг від «уколу-чудовиська». Супергерой та супергероїня, які будуть на варті сміливості кожного маленького пацієнта. Наклей на телефон, зошит, ноутбук – куди завгодно, щоб усі бачили, що твій малюк «вакцинований і сміливий». Б’ємося об заклад, маляті сподобається!

Наші маленькі пацієнти не бояться уколів! А твоя дитина має всі необхідні щеплення?

Запишись на щеплення у твого лікаря-педіатра за посиланням: https://bit.ly/3djMbcu


P.S: Наклейку отримає кожен малюк після вакцинації у лікаря-педіатра


До зустрічі!

В нас також є сторінка в Instagram. Не забудьте підписатися, щоб бути в курсі всіх медичних новин. На нашом сайті ви можете дізнатися також про багато іншого цікавого, наприклад, про пробіотики.

Медичний центр “Мій лікар” пропонує великий спект послуг по доступним цінам. А ті хто підписав онлайн декларацію з нашим лікарем обслуговується безкоштовно. Це ви можете зробити онлайн на сайті, або подзвонивши на кол-центр. Наші консультанти допоможуть вам це зробити швидко та зручно.

Розкажемо вам про одну з таких послуг: Вакцинація для дорослих.

Більшість дорослих керуються стереотипом, що імунітет від вакцин, зроблених ще у дитячому віці, зберігається на все життя. Проте, це не зовсім так. Захист від деяких хвороб дійсно зберігається протягом життя, але деякими інфекційними захворюваннями можна захворіти і в дорослому віці, навіть будучи щепленим у дитинстві, якщо не підтримувати поствакцинальний імунітет.

Згідно з Календарем щеплень, дорослим роблять планові щеплення проти дифтерії та правця кожні 10 років. Такі щеплення доступні безоплатно в закладах первинної медичної допомоги України, у тому числі в МЦ “Мій Лікар”. Усі ці вакцини є якісними, ефективними та безпечними, прекваліфіковані ВООЗ. Деякі вакцини є однокомпонентними (захищають від одного захворювання), інші – багатокомпонентними (захищають від двох чи більше захворювань одночасно).