Давайте познайомимося з лікарями з клініки, що на Оболоні

Здоров’я – це головна цінність!
Наші лікарі завжди напоготові підтримати його😉

Сьогодні хотіли б познайомити вас з нашими лікарями у такому довгоочікуваному відділенні за адресою вул. Маршала Тимошенко, 13А, що на Оболоні.

Сачанова Анастасія Вікторівна стане на варті здоров’я твого малюка. Прихильниця доказової медицини, вона видасть рецепт дійсно дієвого лікування, а не бабусиних марганцевих ванночок.

Заїка Інна Іванівна – лікарка з вражаючим стажем в майже 20 років точно знає як допомогти дитині. Відповідальна, уважна лікарка, яка дійсно любить свою професію.

Карпенко Наталія Володимирівна. Знаєте чому спеціалістка обрала професію лікаря-педіатра? Тому що дуже любить допомагати діткам. Як говорить сама лікарка «Бачити радісні очі здорової дитини – це найкраща нагорода педіатра!». А ми не можемо не згодитися, бо так воно і є.

Дулов Артур Ігоревич. Анкета цього сімейного лікаря вражає – досвідчений лікар, член Асоціації превентивної і антиейджинг терапії, а кількість його курсів та сертифікатів така обширна, що деякі з них ми навіть не змогли вмістити на сайт (хоча дуже намагалися). І лікар все ще має вільні місця для декларування😉

Подгорна Тетяна Володимирівна. Терапевт з 21-річним стажем точно не викликає сумнівів щодо досвіду. Семінари, онлайн-курси, професійні об’єднання в медичній справі – це точно її стихія. Своїм покликанням фахівчиня вважає робити людей більш здоровими🙏🏻

Багро Таїсія Олександрівна (скоро додамо анкету лікарки на сайт). Вирішила стати сімейним лікарем, щоб допомагати людям. Лікарка, що “в темі” – активна учасниця конференцій, семінарів, наукових публікацій. Цінує індивідуальний підхід до кожного пацієнта та доказову медицину.

P.S: на фото лікар-педіатр Заїка І.І, сімейний лікар Дулов А.І, терапевт Подгорна Т.О.


Подати запит на оформлення декларації та записатися на прийом до лікаря можна на сайті чи в Телеграм-боті

ОБРАТИ ЛІКАРЯ НА САЙТІ
ПЕРЕЙТИ В ТЕЛЕГРАМ-БОТ

P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Зв’язатися з нами можна не тільки через контакт-центр”.

Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.