Медични й центр

АНКЕТА ЛІКАРЯ
Захарченко Ірина Петрівна


ЗАХАРЧЕНКО ИРИНА

Посада: кардіолог

Освіта: Вітебський державний медичний університет   

Стаж роботи: 42 роки

Професійні досягнення: вища кваліфікаційна  категорія  з кардіології, курси підвищення кваліфікації з кардіології, ПАЦ з кардіології, тематичне удосконалення з невідкладної кардіології, курси з невідкладних станів

Допоможе при захворюваннях:

  • ішемічна хвороба серця ІХС, гострий інфаркт міокарда, гострий коронарний синдром, гіпертонічна хвороба та гіперкризи ускладнені та неускладнення, порушення ритму та провідності, серцева недостатність, тромбоемболія легеневої артерії, кардіоміопатія, вроджені та набуті вади серця, лікування аритмій.
  • відбір та підготовка хворих на оперативне лікування: КВГ, АКШ та протезуання клапаніа, відділів аорти, імплантацію ШВР.  
  • лікування хворих з коморбідною патологією: цукровий діабет, захворювання легень, шлунково-кишкового тракту, хворих на подагру, ревматоїдний артрит.
  • реабілітація хворих після оперативного лікування.
  • лікування порушень ритму медикаментозно, з допомогою ЕІТ, ЧПЕКС. Володію методиками добового моніторування ЕКГ та АТ.

Веде прийом: дорослі

Напрями професійних інтересів: участь у роботі асоціації лікарів-інтерністів України, кардіологічних конгресів.

P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Вакцина ДжіСіФлю у наявності”


Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.

РЕЖИМ РОБОТИ

Понеділок-п’ятниця

Субота
Неділя – вихідний

КОНТАКТ-ЦЕНТР

0800-33-11-00