Медични й центр

ЕЛЕКТРОННІ НАПРАВЛЕННЯ


Як отримати медичну допомогу вузького спеціаліста, пройти обстеження чи госпіталізацію – БЕЗОПЛАТНО? З електронним направленням твого лікаря у закладі, що працює за програмою медичних гарантій!

Хто виписує електронне направлення?

Електронне направлення виписує той лікар, якому потрібні результати обстеження для оцінки стану твого здоров’я. Це може бути твій сімейний лікар або лікуючий лікар.

Щоб отримати медичну допомогу за е-направленням, тобі потрібно:

  • звернутися до лікаря, з яким укладено декларацію, або лікуючого лікаря.
  • лікар випише е-направлення через електронну систему охорони здоров’я. На твій телефон надійде SMS з номером направлення. У разі відсутності телефону, лікар роздрукує направлення.
  • вибрати медзаклад, в якому ти хочеш отримати медичну послугу за направленням, та просто звернутися до нього.

Який термін дії електронного направлення?

Електронне направлення діє у період впродовж 1 року від створення. Але тобі краще дотримуватися рекомендацій лікаря щодо термінів проходження обстеження чи отримання консультації спеціаліста, на які він направив.

Чи можеш ти звернутися до комунальної лікарні з електронним направленням сімейного лікаря приватної клініки?

Так. Ти можеш вільно обирає заклад, в який плануєш звернутися, наприклад, для консультації чи на обстеження. Головні умови при цьому: наявність електронного направлення; контракт закладу з НСЗУ та надання необхідних тобі медичних послуг в межах даного договору.

Чи можеш ти за одним направленням отримати одну й ту послугу у лікарів з різних медичних закладів?

Ні. Коли ти звертаєшся за направленням до лікаря, то він відразу вносить інформацію про надані послуги в електронну систему охорони здоров’я. Направлення погашається, якщо послуга надана в повному обсязі.

Залишилися питання?
Швидко допоможемо відповісти на них!