Як отримати ковід-свідоцтво на 1 рік?

«Я отримав свідоцтво про вакцинацію на 180 днів, а зараз видають на 365 днів. Що робити?»


Головне, не перейматися)
Так, дійсно відповідно до постанови Кабінету Міністрів України термін дії міжнародного свідоцтва про вакцинацію та цифрового зеленого COVID-сертифікату (згенерованого у додатку Дія) подовжено до 365 днів (1 року).

Якщо ти раніше вже отримав документи про вакцинацію із терміном дії на пів року, тобі необхідно буде:

  • оновити цифровий COVID-сертифікат у мобільному додатку “Дія” упродовж місяця до завершення терміну його придатності – для цього видалити попередній та згенерувати новий;
  • отримати нове міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 у твого сімейного лікаря, отримане раніше на термін 180 днів, після закінчення дії поточного документа (нове свідоцтво буде дійсне ще 180 днів).

Увага! Наголошуємо, що оновити COVID-свідоцтво у лікаря слід після закінчення дії поточного документа. Ревакцинуватися не потрібно!

Будьте здорові!


P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Зв’язатися з нами можна не тільки через контакт-центр”.

Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.


Декларація онлайн:

Ми у соціальних мережах: