Сертифікат про вакцинацію

У період пандемії COVID-19 до переліку документів, які треба взяти з собою у подорож, крім закордонного паспорта та білетів, віднедавна приєднався COVID-сертифікат.

Це Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (документ на жовтому чи білому папері з “мокрими печатками” без QR-коду) – поки що єдиний офіційний документ про щеплення, який видають в Україні до появи цифрових COVID-сертифікатів.

Кожна людина, яка отримала щеплення двома дозами антиковідної вакцини💉, які зареєстровані в Україні, може отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 у свого сімейного лікаря🩺.


🙋🏼‍♀️Ти задекларований з нашим сімейним лікарем та маєш дві дози протиковідної вакцини? У нашій клініці сертифікат можна отримати зручно та безкоштовно на прийомі у твого сімейного лікаря або в онлайн-режимі за допомогою Телеграм-боту.


🙋🏻‍♀️Маєш тільки одну дозу вакцини, а потрібно відлітати за кордон? Ти можеш отримати довідку форми 063, що засвідчить вакцинацію однією дозою. Таку довідку надасть твій сімейний лікар безкоштовно.


📄Досі не маєш декларації з сімейним лікарем?

Уклади декларацію онлайн, отримуй міжнародний сертифікат про вакцинацію та обслуговуйся безкоштовно у межах декларації:


Ми у соціальних мережах:


P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Уклади декларацію у Telegram”.


Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.

ПІДПИСАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ