Сертифікат про одужання. Що потрібно знати?

📄Сертифікат про одужання – це документ в електронній формі, що підтверджує одужання особи від коронавірусної хвороби.

Сертифікат з QR-кодом формується особою ❗️самостійно ❗️у застосунку Дія. Лікарі не формують цей документ.

👩🏻‍⚕️Для генерації сертифікату про одужання у застосунку Дія важливо, щоб лікар після підтвердження у пацієнта діагнозу COVID-19 вніс дані до електронної системи охорони здоров’я (ЄСОЗ), лише у такому випадку згенерується сертифікат про одужання.
Діагноз підтверджується на основі позитивного ПЛР-тесту або антиген-тесту (не плутати з тестом на антитіла!) за наявності симптомів, що вказують на захворювання COVID-19.

Сертифікат доступний у застосунку Дія на 15-й день з моменту, як лікар підтвердить діагноз COVID-19 та внесе правильні дані в медичний реєстр (ЕСОЗ).

Термін дії — 105 днів з моменту встановлення діагнозу лікарем.
Наприклад, якщо ви створили COVID-сертифікат про одужання не на 15-й, а на 20-й день після встановлення діагнозу, сертифікат діятиме ще 85 днів.

Якщо з часу встановлення діагнозу минуло менше 14 днів або більше 105 календарних днів, сертифікат не сформується.

👩🏼‍⚕️Якщо з певних причин неможливо згенерувати цифровий сертифікат про одужання, лікар може видати довідку 028-1/о про тимчасовий протипоказ до вакцинації. Довідка НЕ замінює сертифікат про вакцинацію, вона не дійсна у громадських місцях.


P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Зв’язатися з нами можна не тільки через контакт-центр”.

Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.