Безкоштовна онлайн-консультація з “Мій Лікар”

Як отримати медичну допомогу у часи війни?

Так, зараз наша країна вже понад місяць знаходиться у стані війни. Бойові дії, безумовно, внесли корективи у наше життя. Хтось боронить рідну землю у лавах ЗСУ, хтось чекає на мирне небо вдома, а хтось був змушений покинути свою домівку та шукати прихистку в інших країнах.

Воєнні дії не відміняють захворювання☝🏻. Більше того, хронічні хвороби, ГРВІ, певні психологічні стани тощо можуть тільки загострюватися у період стресу та переживань. Можуть почати турбувати стани, яких ви раніше у себе не відмічали.

Медична система продовжує працювати, але клініки чи амбулаторії можуть тимчасово не обслуговувати пацієнтів чи сама особа за певної причини не має можливості відвідати кабінет лікаря. Як діяти у такій ситуації?

Вихід, звісно, є 😉. Завжди на допомозі онлайн-консультація лікаря. Не важливо, де ти знаходишся – у сховищі, за межами твого міста чи, навіть, за межами країни.
Лікарі медичного центру “Мій Лікар” готові допомагати всім, неважливо маєш ти декларацію з нами чи ні. Зараз усі пацієнти “наші”.

Лікарі надають безкоштовну консультацію у телефонному режимі чи в чаті Телеграм-боту. На онлайн-консультації з лікарем, ти зможеш дізнатися де знайти невловимого помічника щитоподібної Еутирокс чи L-тироксин чи скорегувати дозу препарату, обговорити подальше лікування інсуліном для бабусі чи просто запитати про рецепт дієвого заспокійливого тощо.


🙋🏼‍♀️Для того, щоб замовити послугу безкоштовної онлайн-консультації лікаря потрібно:

🔸зателефонувати нам на 0800 33 11 00
🔸звернутися до Телеграм-боту (тисни, посилання активне)
🔸або забронювати послугу у мобільному додатку “Мій Лікар”. Додаток доступний для IOS та Android. Залишаємо посилання на завантаження (посилання активне).

Не відкладай на потім. Запишись на безкоштовну онлайн-консультацію з лікарем мережі медичних центрів “Мій Лікар” все сьогодні!


📄Декларування до наших лікарів триває. Якщо бажаєш укласти декларацію, зателефонуй нам на 0800 33 11 00 або обери потрібну функцію в  Телеграм-боті (посилання активне).

Бережіть себе та близьких. Будьте здорові💙💛

Посилання на безкоштовну онлайн-консультацію

Телеграм-бот

P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Підвищений артеріальний тиск. Як собі зарадити?”.

Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.