Ароматерапія у домашніх умовах

Розповідає сімейний лікар Марчук Поліна Костянтинівна


Ароматерапія у домашніх умовах з кожним роком набирає популярності за рахунок своїх омолоджуючих і оздоровлюючих властивостей.

Ефірні масла – це запашні аромати, які сприймаються людьми через нюховий аналізатор. Обов’язково необхідно грамотно підібрати і використовувати масло, при цьому враховуючи індивідуальні особливості організму. Це дозволить домогтися терапевтичного та релаксуючого ефекту.

Абсолютно всі масла мають антисептичні, бактерицидні, протизапальні властивості. Вони оздоровлюють нервову систему, оновлюють механізми саморегуляції організму, здатні зберігати і відновлювати красу волосся і шкіри людини.


Способи використання:

Досить приємним способом використання ароматичних масел, що піднімає настрій є ванна. Варто лише додати 6-8 крапель масла в повну ванну, перед цим розчинивши його в чашці молока, вершків або в чайній ложці рослинного масла. Аромат іланг-ілангу значно підвищить ваш настрій, а ромашка і лаванда знімуть наслідки стресу, збудження і безсоння. Але варто бути пильними і уважними, оскільки деякі масла можуть викликати подразнення шкіри.

Застосування аромалампи – чудовий спосіб наповнити ароматом приміщення і очистити його від пилу. Для створення бажаної атмосфери оберіть улюблене масло, наприклад, ладан і кедр добре підходять для створення спокійного і урівноваженого настрою.

P.S: Якщо у вас чутлива шкіра, протестуйте масло перед використанням. Нанесіть розведене масло на невелику ділянку шкіри і залиште на кілька годин, щоб переконатися, що у вас немає алергічної реакції.


Декларуйся онлайн і приходь на безкоштовний прийом до Поліни Костянтинівни 


 Укласти декларацію швидко та просто:P.S: Радимо ознайомитися з цікавою статтею “Дотримуйтеся інструкції”.


Медичний центр “Мій Лікар” – місце де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу. Також можете обслуговуватися без черг та безкоштовно, підписавши декларацію з одним із лікарів . Це ви можете зробити онлайн не виходячи з дому. Наші лікарі завжди на зв’язку, тому можете не хвилюватися, якщо вам потрібна буде допомога.

ПІДПИСАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ